Staň se srdcařem

Zvířata jsou naše srdcová záležitost. Nechceme jen přihlížet, když jsou nešťastná, zraněná a týraná. Nadační fond jsme založili proto, abychom hasili už vzniklé požáry a abychom osvětou pomohli předcházet vzniku dalších. Finančně, materiálně i osobně pomáháme němým tvářím, které se provinily jen svou věrností a důvěrou v člověka. Podporujeme také zařízení, která mají podobnou vizi jako my. Tedy zařídit, aby se neštěstí a bolest proměnily v důstojný a láskyplný život plný radosti. Zaslouží si to.

Vedle pomoci zvířatům se věnujeme také pomoci lidem. Canisterapie představuje pomoc speciálně vedených psů lidem trpícím psychickými poruchami nebo těm, kteří se jednoduše cítí osamělí a smutní. Přímý dotek, jako například česání, mazlení nebo hra, jako součást rehabilitace zlepšuje motoriku, celkově má tedy canisterapie výborné výsledky jak v duševní, tak ve fyzické rovině. Podpora výcviku asistenčních psů pro nevidomé a neslyšící, pro rozpoznání alergenů způsobujících astmatické záchvaty a pro rozpoznání přicházejícího epileptického záchvatu, je také na našem seznamu.  

Vraťme zvířatům naději.

Krůček po krůčku.

Pojďte do toho s námi a staňte se srdcaři

Náš tým:

 

Buč

Maskot, náš miláček, který si uvědomuje, jak velké má štěstí, že má milující rodinu. Přál by všem psím kamarádům to samé, a proto nám propůjčuje svůj čenich na pomoc těm, kteří to štěstí zatím nepoznali nebo zapomněli. 

 

 

 

Anet (malá)

Hlavní produkční všech PR projektů, rozmazlovačka Buče a naše ambasadorka (to slovo nesnáší! :)).

 

 

 

 

Anet (velká)

Zakladatelka a organizátorka volného času všech ostatních členů nadačního fondu, srdce všech projektů a realizací.

 

 

 

 

Nela

Realizátorka našich projektů a charitativních workshopů.

 

 

 

 

Karolína

Kreativní duše fondu a naše projektová manažerka. 

 

 

 

 

Honza

Ředitel našeho charitativního e-shopu a mužský element našich projektů a akcí. 

 

 

 

 

Tereza

Naše copywriterka (nemůže vidět nic, co napíšeme :-)) a designérka řady produktů na charitativní účely. 

 

 

Přesunout se na začátek